ТОВ «Укрпродснекгруп» – одне з найбільших підприємств України
з виготовлення снекової продукції та соняшникової олії.

Наша місія проста: кожен працівник вкладає частинку своєї душі і весь свій професіоналізм у створення найякіснішого продукту та несе повну відповідальність перед покупцем. І це не порожні слова, вони породжені дією.

  • Щоденно наша лабораторія проводить жорсткий контроль якості сировини на всіх етапах виробництва, у тому числі суворий вхідний контроль над фізико-хімічними показниками та показниками безпеки.
  • Запроваджена система НАССР (ISO 22000) - система контролю якості та безпеки харчових продуктів.
  • Для зворотного зв’язку зі споживачами на підприємстві діє «гаряча» лінія.
  • Для виробництва продукції ми використовуємо тільки екологічно чисту сировину, яка в процесі виробництва не обробляється жодними хімічними реагентами.

Наявність власних складських приміщень дозволяє нам здійснювати постійний лабораторний контроль при зберіганні. Тут незмінно дотримується визначений температурний та вентиляційний режим. Вологість повітря – під постійним контролем. Найбільшою перевагою є унікальна технологія зберігання сировини, завдяки якій усі фізико-хімічні властивості насіння залишаються незмінними. Кожна насінина обсмажується у гарячому повітряному потоці в спеціальних печах на контрольованих температурах, що дозволяє рівномірно, без додавання олії, обсмажити насіння, зберігаючи всю природну користь.

Смажене соняшникове насіння торгових марок «Вкусняшки від Сашки» та «Народна марка» – справжнє українське насіння, вирощене на Полтавщині – в екологічно чистому регіоні України. Підприємство пропонує споживачам широкий асортимент насіння, здатний задовольнити смаки найвибагливіших гурманів. Насіння фасується в металізовану багатошарову плівку, що захищає його від сонячного світла та вологи. Герметичне пакування продовжує термін придатності.

seed sunflower sashka 360x360

  seed sunflower nasha marka 360x360


oliya narodna marka 360x360

oliya dary dykanky 360x360

Швидкі темпи розвитку та попит серед споживачів надихнули нас розширити виробництво та створити підприємство з виготовлення високоякісної соняшникової олії. 23 грудня 2010 р. була запущена перша лінія з виготовлення та фасування соняшникової олії під торговою маркою «Дари Диканьки». Згодом побачила світ олія ТМ «Народна марка». У процесі виробництва використовується тільки високоякісна сировина. Наш основний принцип – виробництво досконалого, корисного та екологічно чистого продукту.

Ми твердо переконані в якості своєї олії. Секрет нашого успіху – використання пресового методу, перевагою якого є відсутність екстракції, тобто хімічної обробки макухи для виділення залишків олії та збільшення виходу готової продукції. Виробничі потужності розташовані у с. Чернечий Яр Полтавської області. Як відомо, наш регіон займає лідерські позиції в рейтингу найчистіших областей України, а це гарантує високу якість сировини. Фасується олія в зручні пляшки різного об’єму – від 0,7 до 5 л. Уся тара виготовлена з матеріалів, що не шкодять здоров’ю людини, їхня безпечність підтверджена відповідними сертифікатами.

suharyky 360x360

Для виготовлення сухариків ми використовуємо хліб, випечений традиційним опарним способом

arahis 360x360

Найвищі смакові властивості має арахіс ТМ «Вкусняшки від Сашки», який ми готуємо із сировини, імпортованої з Аргентини

palychky kukurudzyani dary dyanky 360x360

Кукурудзяні палички ТМ «Дари Диканьки» виготовляємо за власною технологією з додаванням натурального сухого молока та соняшникової олії.

Ми завжди пам’ятаємо про найважливіше — про довіру споживачів. Щоденно наші спеціалісти працюють над підвищенням якості кожного продукту. У досконалості немає меж, тож ми постійно покращуємо наші виробничі лінії та кожен етап контролю продукції, щоб досягти неперевершеної якості та смаку.