Ми створюємо краще для Вас!

Більше 10 років ми займаємо лідируючі позиції серед національних компаній з виготовлення якісної, екологічно чистої снекової продукції та соняшникової олії. Маємо колосальний виробничий досвід, орієнтований виключно на потреби споживачів українського та європейського ринку. Ми об’єднали українські традиції з новітніми технологіями та успішно втілили їх у бізнес-процесах. Ми дотримуємося корпоративної та соціальної відповідальності:

Як ключовий роботодавець створюємо сучасні, комфортні робочі місця з можливістю навчання та розвитку.

Як національна компанія постійно збільшуємо вклад у розвиток інфраструктури української економіки.

Особливості виробництва

Щоденно наша лабораторія проводить жорсткий контроль якості сировини на всіх етапах виробництва, у тому числі суворий вхідний контроль над фізико-хімічними показниками та показниками безпеки. Виробництво сертифіковано на відповідність європейським стандартам управління безпекою харчових продуктів ISO 22000.

У процесі виробництва кожного продукту використовується тільки екологічно чиста сировина. Наявність власних складських приміщень дозволяє нам забезпечити визначений температурний та вентиляційний режим, контролювати вологість повітря, завдяки цьому усі фізико-хімічні властивості сировини залишаються незмінними.

Соняшникове насіння обсмажується у гарячому повітряному потоці в спеціальних печах на контрольованих температурах, що дозволяє рівномірно, без додавання олії, обсмажити насіння, зберігаючи всю природну користь та чистоту. Фасується в металізовану багатошарову плівку, яка захищає його від сонячного світла та вологи і максимально довго зберігає його неповторний смак та аромат.

Сертифікати, що засвідчують якість та безпечність продукції